TO, CO WIDZĘ. NOWA WYSTAWA

27 stycznia o godz. 17.00 w Muzeum Ziemi Karlińskiej udostępniliśmy nową wystawę czasową. Wystawę dla nas szczególną, ponieważ jest to wystawa autorska naszej mieszkanki Aleksandry Donajskiej. Wystawa pn. TO, CO WIDZĘ, będzie udostępniona od 27 stycznia do 10 marca. Podczas wernisażu atmosferę umilał nam znakomity duet w składzie Izabela i Jarek, którym bardzo dziękujemy.

Aleksandra Donajska – artystka i rodowita karlinianka. Absolwentka koszalińskiego plastyka, który ukończyła uzyskawszy dyplom z ceramiki artystycznej. Obecnie studentka psychologii na gdańskim WSB. W wolnym czasie miłośniczka podróży, tańca i makijażu artystycznego a także zapalona malarka. Jej dzieła powstają pod wpływem chwili i spontanicznej inspiracji. Najbardziej lubi malować portrety i akty kobiece, chce uchwycić realne piękno osoby portretowanej i podzielić się tym, jak widzi świat rzeczywisty. Chętnie eksperymentuje z nowymi stylami i technikami.

donajska.art

Wystawa udostępniona będzie do 10 marca. Serdecznie zapraszamy