FERIE W MUZEUM

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach: FERIE W MUZEUM 2023.

Przygotowaliśmy dla Was ciekawe zajęcia w II tygodniu ferii, będą to warsztaty komiksu oraz Warsztaty inspirowane naturą – Kokedama.

Zapisy ruszają od 6 lutego

* zapisy pod nr tel. 94 311 77 84. Można również osobiście zgłosić chęć uczestnictwa w Karlińskim Ośrodku Kultury przy ul. Parkowej 1 (ilość miejsc ograniczona)
* na wszystkie zajęcia zapraszamy do Muzeum Ziemi Karlińskiej, ul. Szymanowskiego 17 (III piętro)

Ferie z Muzeum Ziemi Karlińskiej 2023

22.02.2023 (środa)
godz. 11.00 – 12.30 (czas trwania około 2 h)
Warsztaty komiksu z Marcinem Medzińskim – animator kultury, entuzjasta i promotor sztuki komiksu.

23.02.2023 (czwartek)
godz. 11.00 – 12.30 (czas trwania około 2 h)
Warsztaty inspirowane naturą – Kokedama. Zajęcia poprowadzi Marta Sobczak – Jensen (Dekoratoria
Skandynawskie Inspiracje) artterapeutka, popularyzatorka hortoterapii.

Kokedama jest tradycyjną, bardzo unikatową dekoracją przestrzeni. Doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzie jak też we wnętrzach. W zależności również od tego jakie rośliny dobieramy, będzie można zastosować ją w swoim prywatnym wnętrzu.

Ponadto w muzeum prezentowana będzie wystawa autorska mieszkanki Karlina Aleksandry Donajskiej pn. TO, CO WIDZĘ