MUZEUM NA WYNOS

W tym roku ze względu na warunki atmosferyczne, tegoroczna Noc Muzeów w Karlinie została odwołana. Zdecydowaliśmy jednak, że warto spotkać się z Państwem na placu przed naszym Muzeum Ziemi Karlińskiej. Wszyscy współorganizatorzy wyrazili chęć uczestnictwa w nowym terminie. W związku z powyższym 23 lipca spotkaliśmy się wszyscy pod nową nazwą „Muzeum Na Wynos” na placu przed Muzeum Ziemi Karlińskiej. Organizatorzy imprezy to: Muzeum Ziemi Karlińskiej, Karliński Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna Miejsko – Gminna im. Z. Nałkowskiej,. Współorganizatorzy to:Koło Gospodyń Sikoreczki z Kowańcza, Sołectwo Kowańcz, Koło Gospodyń Wiejskich z Gościnka – Gościnianki, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Domacyńskiego Ośrodka Spotkań oraz Studio Historyczne Huzar.