OD 4 MAJA OTWIERAMY MUZEUM

Od 4 maja łagodniejsze restrykcje związane z kulturą, handlem, kultem religijnym i edukacją. A więc wracamy do Państwa i otwieramy naszą salę muzealną w której udostępniona jest wystawa pn. Jedno miejsce – dwie historie. Historia Państwowego Ośrodka Maszynowego w Karlinie – lata przedwojenne oraz powojenne.

Muzeum Ziemi Karlińskiej będzie czynne dla odwiedzających od wtorku do piątku w godzinach 11.00 – 15.00. W godzinach 15.00 – 16.00 obowiązuje przerwa techniczna, konieczna w celu przeprowadzenia dezynfekcji Muzeum i zostanie otwarte na specjalnych zasadach o których informuje aneks do regulaminu Muzeum Ziemi Karlińskiej dostępny na tablicy ogłoszeń przed wejściem do sali ekspozycyjnej. Zapraszamy, wystawę udostępniamy do 11 czerwca 2021 r.