VI Turniej gry planszowej KARLINOPOLIS

Zbliża się Dzień Osadnika, który w naszym mieście obchodzimy 20 marca. Ten ważny dzień dla naszej Gminy poprzedzony jest zwykle działaniami organizowanymi w szkołach, a także w Muzeum Ziemi Karlińskiej. Podczas tych dni jednym z punktów programu jest coroczny turniej gry planszowej KARLINOPOLIS. Można by rzec „wracamy do gry”. Ze względów związanych z Covid-19 nie mogliśmy zorganizować dwóch ostatnich turniejów. W tym roku jesteśmy ponownie gotowi do organizacji, a dzieci do rywalizacji. Cały skład do turnieju formowany jest przez Panią Iwonę Walasek nauczycielkę historii SP Karlino. Miejsc jest 24 ,a może jak wszystko pójdzie po naszej myśli dołożymy jeszcze cztery miejsca. Nad całym turniejem w tym roku w roli BANKIERÓW będą czuwać wyznaczone osoby z Młodzieżowej Rady Miejskiej w Karlinie. Trzymamy kciuki za finalistów, którzy spotkają się 17 marca w auli Karlińskiego Ośrodka Kultury.